'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 13322

Start


Dom pod Rybią Skałą urzeka swoją atmosferą i pięknem przedwojennej architektury. Jego niesamowite położenie na południowym stoku kotliny daje mozliwość podziwiania pieknej panoramy miasta Jeleniej Góry.

Do dyspozycji gości są 3 komfortowe, stylowo urządzone pokoje, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z wanną. Apartament mieści się na dolnej kondygnacji i ma osobne wejście. Lokalizacja budynku jest wyjątkowo przyjazna zarówno dla spokojnego wypoczynku – bezpośrednie sąsiedztwo parku – jak i dla wycieczek turystycznych – tuż obok przebiega szlak Królewski, na którym znajdują się pałace: Paulinum, Wojanów, Staniszów oraz Pałac na Wodzie. Niedaleko biegnie również szlak żółty i zielony.Jednocześnie dojazd do centrum miasta zajmuje 5 min. Do dyspozycji gosci jest również ogród z miejscem do grilowania oraz aktywnego wypoczynku.

Podczas pobytu można również dokonac rewitalizacji swojego organizmu poprzez zabiegi medycyny naturalnej z zakresu refleksologii  wykonywane przez doświadczoną i wykwalifikowaną masażystkę.

Maksymalna ilość osób: 6 (ewentualnie plus małe dzieci)

/td>
Slideshow Image 1